O čem se mluví
Gábi, moc děkuji za odpovědi i za váš čas. Které mléko je chuťově lepší, ze syrové, nebo vařené rýže?
Bylo to moc dobré a fakt rychlé. Dělala jsem z poloviční dávky a nějak se mi té “omáčky” zdálo málo, tak jsem se inspirovala v komentářích a přidala trochu rostlinné smetany. Děkuji za další skvělý recept!
Ahoj Hani, já mám ještě ten stařičký první model. Musím říct, mě stačí. I když koukám po nějakých těch elektrických co například i vaří sójové mléko… ovšem zatím se mi to zdá být zbytečně drahé. Tento levný kousek dělá prakticky to samé co drahé přístroje na mléka. Zatím si vystavím s ním.
Vierko zdravím a prosím jakou značku chufamixu máte? Řešíme teď s dcerou rostlinná mléka, protože půlroční vnučka se osypává když dcera konzumuje klasické mléčbné výrobky.
Vierko
Blani, vypadá to všechno skvěle a to že chutnalo i manželovi, tak to mě potěšilo. Vždy mi udělá radost, když moje recepty vyzkoušíte a když k tomu ještě chutnají, tak jsem přímo nadšená. 😊 Děkuji.
Výborné😋🥰, děkuji. I přítel si pochutnal a vůbec nepoznal z čeho jsou😅. Pomazánku jsem udělala z mungo fazolek.
Určitě zopakuji 👍
Výborná pomazánka. Ani jsem nemusela mixovat. Měla jsem fazolky pěkně rozvařené.
Dala jsem si s placičkami z jáhel a zeleniny😋.
Děkuji
Rádo se děje 😍 Pokud budeš s ibiškem něco tvořit, dej vědět, jak chutnalo, nebo sem přihoď fotku 😉




