O čem se mluví
Ahoj, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Držte se, ať se vše podaří rychle vyřešit?! Díky za skvělou práci celému týmu JJ?!
Ahóóój, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Opravdu se od včerejška nedaří dostat k mnohým receptům a článkům, obzvlášť klubovým…Držte se, ať se brzy podaří vyřešit!?Díky za úžasnou práci celéme týmu JJ?!
Já miluju ume ocet do jidla a jablečný do pití. Kokosový neznám vůbec .
Krásný povídání ♥️
Milá Veru, paní doktorka Strnadelová doporučuje v poslední době právě tu neloupanou, která je lépe stravitelná než loupaná. Vaří se déle, takže pokud smícháš, tak povař tak, aby se provařila ta neloupaná a ta loupaná bude holt trochu měkčí ?
pro sebe vážím 50g luštěniny a pro ženu 40g. Nejradši používám nepůlenou čočku, do některých receptů loupanou, ta se nemusí předem namáčet a do některých neloupanou.
Mám dotaz – zarazilo mě tady to množství čočky.. Myslela jsem, že čočky se dává jen 2-3 lžíce na porci, navíc jsem myslela uvařené.. Ze dvou hrnků čočky před vařením musí být přeci obrovské množství čočky pro 4 osoby, nebo..? ? Moc děkuji!! A ještě jeden dotaz, v červený čočce se trošku ztrácím, běžně je taková ta půlená, pak mám červenou celou, ne půlenou (blbka jsem si ji smíchala dohromady s tou půlenou, to jsem asi neměla dělaž, že..?), a pak jsem koupila červenou neloupanou, ale ta vypadá teda celá taková hnědá, vůbec nemá tu krásou červenou barvu..? Děkuji, děkuji!!
Přidala jsem řapíky červené řepy, tak je opravdu fialová, ikdyž je ze zelené. Místo čočky jsem dala mungo.
Děkuji za recept??




